MUC. RR
Medical Students Competition

  Posádka Země
1. 2. LF UK Praha (Gabriela Holubová) CZ
2. SZU Bratislava (Jozef Kadlečík) SK
3. LF MU Brno (Kateřina Janeczková)  CZ
4. 1. LF UK Praha (Michal Vaňkát) CZ
5. LF MU Brno (Tereza Musilová) CZ
6. 1. LF UK Praha (Prokop Seif) CZ
7. 1. LF UK Praha (Dominik Hladík) CZ
8. LF UK Bratislava (Róbert Lipták) SK
9. LF UK Bratislava (István Bodor)  SK
10. LF MU Brno (Veronika Sochorová) CZ
11.
LF Ostravské univerzity (Hana Straková)
CZ
     

 

 

 

 

 

 

 

 

Národní soutěž RLP (RLP)
National competition – Physician Crews
  Posádka   Kategorie Země
1. Nadšení moravští záchranáři – RLP 1 (Zuzana Březinová)   ST CZ
2. Nadšení moravští záchranáři – RLP 2 (Markéta Pavlisková)   FS CZ
3. Nadšení moravští záchranáři – RLP 3 (Michal Král)   FS CZ
4. ZZS Jihomoravského kraje – RLP Brno   ST CZ
5. ZZS Jihomoravského kraje – RLP Vyškov   ST CZ
6. ZS Košice – RLP   ST SK
7. DONERA – RLP-RV   ST CZ
8. Life Star Emergency – RLP   ST SK
9. ZZS Středočeského kraje – RLP Rakovník   ST CZ
10. ZZS Pardubického kraje RETRO – RLP-RV   FS CZ
11. ZZS Zlínského kraje – RLP Zlín   ST CZ
12. ZZS Zlínského kraje – RLP Uherské Hradiště   ST CZ
13. ZZS Zlínského kraje – RLP Valašské Meziříčí    ST CZ
14. ZZS hlavního města Prahy – RLP-RV   ST CZ
15. ZZS Kraje Vysočina – RLP   ST CZ
16. ZZS Moravskoslezského kraje – RLP Vítkov   ST CZ
17. ZZS Moravskoslezského kraje – RLP Krnov    FS CZ
18. Freestyle RLP Zlín/HK    FS CZ
19.
Úvengers Praha
  ST CZ
20. ZZS Středočeského kraje – RLP Benešov    ST CZ
21. Motol & Sosan    FS CZ
22.
ZZS Královéhradeckého kraje – RLP
  ST CZ
23.
Love Saving Support
  FS CZ
24. Inferno Rescue   FS CZ
25. ZZS Jihočeského kraje – RLP Jindřichův Hradec    ST CZ
26. Falck Záchranná – RLP Snina   ST SK
         

Národní soutěž RZP (RZP) & Zlaté sluchátko (ZS) 
National competition – Paramedic Crews & Golden Headset

  Posádka Dispečer ZS Kategorie Země
1. ZZS Olomouckého kraje Vendula Macurová ST CZ
2. ZZS Jihomoravského kraje – RZP Veselí nad Moravou Tomáš Kubina  ST CZ
3. Záchranná zdravotná služba Bratislava Dominik Kuchťák  ST SK
4. DONERA – RZP Luděk Maděrič ST CZ
5. Life Star Emergency – RZP Tomáš Varačka ST SK
6. ZZS Moravskoslezského kraje – RZP Buntál Ladislav Jelínek ST CZ
7. ZS Košice – RZP 1 Matej Bojtim  ST SK
8.
Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola 5. května
Kristýna Nováková
ST CZ
9. ZZS Kraje Vysočina – RZP
Jarmila Hurtová
FS CZ
10. Falck Záchranná – RZP Sabinov Ivan Falat ST SK
11. OS ZZS SR
Petra Proftová
ST SK
12. ZZS Královéhradeckého kraje – RZP Jana Kynclová  ST CZ
13. ZZS Jihočeského kraje – RZP Strakonice Jiří Božoň ST CZ
14. ZS Košice – RZP 2 Lukáš Vaško  ST SK
15. HaZZ Košice 
Ondrej Ballarin
FS SK
16. Reflux-team  Veronika Oslzlá  ST CZ
17. AMBULANCE MEDITRANS  Jakub Sehr  ST CZ
18. ZZS Moravskoslezského kraje – RZP Opava Miroslav Valčák  ST CZ
19. Slovenský červený kríž 
Lukáš Longauer 
ST SK
20. ZZS Libereckého kraje Petr Němec ST CZ
21. Rescue TN Peter Belanský  ST SK
22.
Vyšší odborná škola zdravotnická Brno 
Martin Fríbert  ST CZ
 
 
 
   

International competition – Physician Crews (PHYS)
Mezinárodní soutěž – posádky s lékařem

  Team   Category Country
1. Team SVCA (Windsor – Essex EMS & Nemocnica sv. Michala)   FS CDN & SVK 
2.
EMS IRAKLIS
  FS GR
3. Zdravstveni dom Kranj   ST SLO
4.
Zdravstveni dom Krško
  FS SLO
5.
Infinite ComBo!
  FS J
6.
ZD Slovenske Konjice 
  ST SLO
7.
Hungarian National Ambulance Emergency Service Szeged 
  FS H
8.
Zdravstveni dom Šmarje pri Jelšah
  FS SLO
9.
Senri Hospital
  FS J
10. ZD Kamnik   FS SLO
11. ZZS hlavního města Prahy – PHYS   ST CZ
12.
SSG UK Specialist Ambulance Service
  FS GB
13.
Grupa Ratownictwa PCK Czechowice-Dziedzice
  FS PL
14. Falck Záchranná – PHYS Žilina   FS SK
         

International competition – Paramedic Crews (PARA)
Mezinárodní soutěž – posádky bez lékaře

  Team   Category Country
1. Team Canada British Columbia   FS CDN
2. EMS CRETE   FS GR
3.
Team Karell EMS
  FS EST
4. ZZS hlavního města Prahy – PARA    FS CZ
5.
Krakowskie Pogotowie Ratunkowe 1
  FS PL
6.
Krakowskie Pogotowie Ratunkowe 2 
  FS PL
7. Team London International   FS GB
8. Falck Záchranná – PARA GD   FS SK
9. ZDRAVSTVENI DOM LENART   FS SLO
10.
EMS Helgelandssykehuset
  FS N
11. SZU Bratislava Dominik Mikulaj FS SK
12.
Team London EMS
  FS GB
13.
WSPRiTS Meditans SP ZOZ w Warszawie
  FS PL
14.  Rotes Kreuz Graz Stadt   FS A
15. EMS Cyprus   FS CY
         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Máte dotaz?

Vaše jméno (povinné):

Váš e-mail (povinný):

Telefon:

Vaše zpráva:

captcha

Opište prosím kód z obrázku: