Zpráva od Clarke McGuire, manažera týmu Kanady:

Zdravíme vás, přátelé,

letěli jsme přes 4000 km do Ottavy a v parlamentu jsme obdrželi ocenění od C.E.A. (Canadian Electricity Association, kanadská obdoba ČEZ). Toto ocenění nám bylo uděleno za scénář EPSILON, jehož realizace je považována za proškolení dvaceti zemí v oblasti správné reakce na zasažení vysokým napětím. Ocenění nám bylo předáno členem parlamentu Markem Warawou a kanadskou ministryní práce Lisou Raitt.

Na obrázku zleva: Mark Warawa, Clarke McGuire, John Richmond, Lisa Raitt. Akce se zúčastnilo mnoho dalších významných osobností, např. prezident C.E.A., ministr obrany Peter MacKay.

Byli potěšeni, že jsme téma bezpečnosti při práci s elektrickým proudem nešířili pouze v Kanadě ale i na mezinárodním poli. My jsme na oplátku pěli chválu na Rallye Rejvíz a způsob, jakým posilujete pozici naší profese v celosvětovém měřítku. Lidé z C.E.A. nám řekli, že mnohokrát navštívili naši webovou stránku, stejně jako stránky Rallye Rejvíz a že se jim na obou stránkách líbí způsob, jakým propagujeme všechny, kterých se tato problematika týká. Toto ocenění jsem předložil naší unii paramediků v Britské Kolumbii, protože ta nás bez jakýchkoliv otázek podporovala každý rok, který jsme se Rallye Rejvíz zúčastnili.

Své ocenění (nezarámované) odevzdám BC Ambulance Service v dobré víře, že si ho přečtou. Náš tým byl zapsán do publikace C.E.A. – Achieving Excellence in Health and Safety (Dosažení dokonalosti ve zdraví a bezpečnosti), která je zprávou asociace pro rok 2012 týkající se trendů v práci záchranářů a zlepšovacích podnětů pro naši práci v Kanadě.

Ocenění týmu Kanady v parlamentu v Ottawě