MUC. RR
Medical Students Competition

  Posádka   Země
1. LF UPJŠ Košice 1 Camila Carbonell Capó E & PL & IL 
2. 1. LF UK Praha 1 Barbora Kološová CZ
3. 1. LF UK Praha 2 Nela Rezbáriková CZ
4. 1. LF UK Praha 3
Anna Dittrichová
CZ
5.
2. LF UK Praha 1
Dan Kysilka
CZ
6. LF Ostravské univerzity  Hana Straková  CZ
7. 2. LF UK Praha 2 Irena Pečinková CZ
8. LF MU Brno Lenka Veverková CZ
9. LF UPJŠ Košice 2 Katarína Tóthová SK
       

 

 

 

 

 

 

 

 

Národní soutěž RLP (RLP)
National competition – Physician Crews
  Posádka Kategorie Země
1. ZZS Zlínského kraje – RLP Uherské Hradiště FS CZ
2. ZZS Zlínského kraje – RLP Valašské Meziříčí FS CZ
3. LSE – Life Star Emergency – RLP 1 ST SK
4. LSE – Life Star Emergency – RLP 2 ST SK
5. MNUL FS CZ
6. Nadšení moravští záchranáři FS CZ
7. PALAVIA Rescue ST CZ
8. MJDJ FS CZ
9. ZZS Středočeského kraje – RLP Rakovník ST CZ
10. KARIM VFN & ARO Most FS CZ
11. ZZS Bratislava – RLP ST SK
12. ZZS Kraje Vysočina – RLP FS CZ
13. URNA CORONERS FS CZ
14. ZZS Středočeského kraje – RLP Benešov ST CZ
15. Top Team of Prehospital Medicine FS CZ
16. ZZS Středočeského kraje – RLP Vlašim ST CZ
17. ZZS Moravskoslezského kraje – RLP Krnov FS CZ
18. ZS Košice – RLP 1 ST SK
19. ZS Košice – RLP 2 ST SK
20. Kamarádi (LaVina) FS CZ
21.
NoRNoF
ST CZ
22.
ZZS Středočeského kraje – RLP Beroun
ST CZ
23.
ZZS hlavního města Prahy – RLP-RV
ST CZ
24.
ZZS Jihočeského kraje – RLP
ST CZ
       

Národní soutěž RZP (RZP) & Zlaté sluchátko (ZS) 
National competition – Paramedic Crews & Golden Headset

  Posádka Dispečer ZS Kategorie Země
1. ZZS Bratislava – RZP Alena Dudeková ST SK
2. LSE – Life Star Emergency – RZP 1   ST SK
3. LSE – Life Star Emergency – RZP 2   ST SK
4. Tadeáš M. & Co. Tadeáš Mazúr FS SK
5. Jozef K. & Co. Jozef Horčičák FS SK
6. Slovenský červený kríž Bratislava – mesto   ST SK
7. ZZS Ústeckého kraje
Jan Roštáš
ST CZ
8. VOŠZ a SZŠ Praha – RZP 1 Eliška Dolečková ST CZ
9. VOŠZ a SZŠ Praha – RZP 2 Kristýna Nováková ST CZ
10. ZZS Kraje Vysočina – RZP
Radim Fousek
ST CZ
11. Event Emergency   ST SK
12. Horská služba ČR Petr Dlouhý FS CZ
13. ZS Košice – RZP 1   ST SK
14. ZS Košice – RZP 2 Radovan Kriváň ST SK
15.
Na život a na smrť
Dominik Mrázik
ST SK
16.
Štatl
Marek Kratochvíl
ST CZ
17.
ZZS hlavního města Prahy – RZP
Štěpán Panning
ST CZ
18.
ZZS Jihočeského kraje – RZP
Kristýna Vlková
ST CZ
19.
Oblastní spolek Českého červeného kříže Olomouc
Nikola Vincibrová
ST CZ
20.
ZZS Olomouckého kraje – RZP 1
 
ST CZ
21.
ZZS Olomouckého kraje – RZP 2
 
ST CZ
22.
FZV UP – Fakulta zdravotnických věd, Univerzita Palackého v Olomouci
Tomáš Večeřa
FS CZ
23.
Ondrej Halaj
Ondrej Halaj
ST SK
 
 
 
   

International competition
Physician (PHYS) & Paramedic (PARA) Crews

  Team Type Category Country
1. Team Canada BC – PARA PARA FS CDN
2. Team Canada BC – PHYS PHYS FS CDN
3. EMS Crete 1 PARA FS GR
4. EMS Crete 2 PHYS FS GR
5. Zdravstveni dom Ilirska Bistrica PHYS FS SLO
6. Zdravstveni dom Ajdovščina PHYS FS SLO
7. Krakowskie Pogotowie Ratunkowe PARA FS PL
8. Austrian Red Cross 1 PHYS FS A
9. Austrian Red Cross 2 PHYS FS A
10. IMRUA Fast Aid PHYS FS H & SLO & PL & RO
11. EMS Kozani PHYS FS GR
12. EMS Cyprus PARA FS CY
13. Zdravstveni doma Nova Gorica PARA FS SLO
14. SMURD ROMANIA – ISU“DS“MB-IF PARA FS RO
15. Rescue Slovakia PARA ST SK
16. Yamato-nadeshiko (University of Tsukuba Hospital & Tsukuba Fire Department) PHYS FS J
17. Hungarian Air Ambulance – PARA PARA FS H
18. Zdravstveni dom dr. Adolfa Drolca Maribor PHYS FS SLO
19. Team London EMS PARA FS GB
20.
EMS St. Gallen Switzerland
PARA FS CH
21.
Hungarian Air Ambulance – PHYS
PHYS FS H
22.
ZZS hlavního města Prahy – PARA
PARA FS CZ
23.
Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Bartoszycach
PHYS ST PL
24.
Turbomedycy
PHYS FS PL
25.
Zdravstveni doma Slovenske Konjice
PHYS FS SLO
         

Máte dotaz?

Vaše jméno (povinné):

Váš e-mail (povinný):

Váš telefon (povinný):

Vaše zpráva: