MUC. RR
Medical Students Competition
1. Lékařská fakulta, Ostravská univerzita 1 Natálie Bajtková CZ
2. Lékařská fakulta Masarykovy univerzity Dávid Bublavý SK & CZ
3. Lékařská fakulta, Ostravská univerzita 2 Tereza Otipková CZ
4. UKF Nitra Radovan Haško SK
5. SZU Bratislava, Lekárska fakulta Tadeáš Mazúr SK
6. Fakulta vojenského zdravotnictví Univerzity obrany Tereza Kozáková CZ
7.      
8.      
 
Národní soutěž RLP (RLP)
National competition – Physician crews
  Posádka Kategorie Země
1. Záchranná zdravotná služba Bratislava – RLP ST SK
2. LSE – Life Star Emergency – RLP Trenčín ST SK
3. LSE – Life Star Emergency – RLP Medzilaborce ST SK
4. 2. LF UK FS CZ
5. ZZS Kraje Vysočina – RLP ST CZ
6. FZS ZČU FS CZ
7. ZZS hlavního města Prahy RV-ST CZ
8. ZZS Královéhradeckého kraje – RLP ST CZ
9. ZZS Moravskoslezského kraje – RLP Krnov FS CZ
10. KARIM VFN & ARO Most FS CZ
11. ZZS Středočeského kraje – RLP Beroun ST CZ
12. RZP a.s. – RLP Trenčín ST SK
13. ZZS Středočeského kraje – RLP Benešov ST CZ
14. PALAVIA RESCUE ST CZ
15. MJD FS CZ
16. ZZS Zlínského kraje – RLP Valašské Meziříčí FS CZ
17. FN Ostrava FS CZ
18.      
19.      
20.      
 

Národní soutěž RZP (RZP) & Zlaté sluchátko (ZS) 
National competition – Paramedic crews & Golden Headset

  Posádka Dispečer ZS Kategorie Země
1. ZZS Jihomoravského kraje – RZP 2 Lukáš Skřejpek ST CZ
2. Záchranná zdravotná služba Bratislava – RZP Jakub Medveď ST SK
3. LSE – Life Star Emergency – RZP Pezinok Tomáš Kékeši ST SK
4. LSE – Life Star Emergency – RZP Trenčín Michaela Surmová ST SK
5. ZZS Jihočeského kraje – RZP Jindřichův Hradec Kristýna Vlková FS CZ
6. Fešáci Stanislav Remšík ST SK
7. ZZS Kraje Vysočina – RZP Radim Fousek ST CZ
8. ZZS Královéhradeckého kraje – RZP 1 Anežka Kubištová ST CZ
9. ZZS Královéhradeckého kraje – RZP 2 Ester Cvejnová ST CZ
10. RZP a.s. – RZP Žilina Tomáš Buček ST SK
11.
JAK RESCUE
Michaela Černajová
ST SK
12.
ZZS Jihomoravského kraje – RZP 1
David Faltus
ST CZ
13.
ZZS Plzeňského kraje
Martin Steiner
ST CZ
14.
SZU Bratislava – RZP 2
Monika Kosnáčová
FS SK
15.
ZZS Jihočeského kraje – RZP Strakonice & Prachatice
Jan Mašek
ST CZ
16.
ZZS Jihočeského kraje – RZP Tábor
Lucie Bednářová
FS CZ
17.
ZZS Moravskoslezského kraje – RZP Opava
Evald Gebek
FS CZ
18.
ZZS Pardubického kraje
Martin Kubát
ST CZ
19.
SZU Bratislava – RZP 1
Patrícia Sitárová
FS SK
20.
 
     
 

International competition
Physician (PHYS) & Paramedic (PARA) crews

  Team Type of crew Category Country
1. Austrian Red Cross – Medizinercorps PHYS-FS FS A
2. Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach PARA-FS FS PL
3. TEAM LONDON EMS PARA-FS FS UK
4. ZZS hlavního města Prahy PARA-FS FS CZ
5. Hold my Freddo and watch THIS! PHYS-FS FS GR&H&PL
6. Hungarian Air Ambulance PHYS-FS FS H
7.        
8.        
9.        
10.        
         
 

Máte dotaz?

    Vaše jméno (povinné):

    Váš e-mail (povinný):

    Váš telefon (povinný):

    Vaše zpráva: