MUC. RR
Medical Students Competition

  Posádka   Země
1. 1. LF UK Praha 1 Nela Rezbáriková CZ
2. 1. LF UK Praha 2 Prokop Seif CZ
3 1. LF UK Praha 3 Dominik Hladík CZ
4.
LF UP Olomouc
Eva Mnacakanová
CZ
5. LF UPJŠ Košice Camila Carbonell Capó SK
6.
Rýchla rota SZU
Štefan Ohrazanský
SK
7. LF UK Bratislava István Bodor SK
8. LF Ostravské univerzity Hana Straková CZ
       

 

 

 

 

 

 

 

 

Národní soutěž RLP (RLP)
National competition – Physician Crews
  Posádka Kategorie Země
1. KMP EMA Rescue ST SK
2. MNUL FS CZ
3. ZZS Jihomoravského kraje – RLP Brno ST CZ
4. ZZS Moravskoslezského kraje – RLP Krnov FS CZ
5.
STEMII
FS CZ
6. ZZS Středočeského kraje – RLP Benešov ST CZ
7. Medwatch FS CZ
8. ZZS Středočeského kraje – RLP Vlašim ST CZ
9. ZZS Středočeského kraje – RLP Rakovník ST CZ
10. ZZS Olomouckého kraje – RLP ST CZ
11. ZS Košice – RLP ST SK
12. ZZS Zlínského kraje – RLP Uherské Hradiště ST CZ
13. ZZS Zlínského kraje – RLP Valašské Meziříčí  FS CZ
14. LSE – Life Star Emergency – RLP ST SK
15. Nadšení moravští záchranáři 1 FS CZ
16. Nadšení moravští záchranáři & ZZS Msk – F-M ST CZ
17. TTPM – Top Team of Prehospital Medicine FS CZ
18. Mischung Professional FS CZ
19. ZZS Středočeského kraje – RLP Beroun ST CZ
20. ZZS Jihomoravského kraje – RLP ST CZ
21. ZZS Kraje Vysočina – RLP FS CZ
22. ResQ Plzeň FS CZ
23.
FS CZ
  Náhradníci a jejich možnosti:    
  1) Někdo z RLP vypadne a posuneš se, dle pořadí,  na jeho místo.
2) Nikdo nevypadne, pojedeš soutěž RZP (bude-li místo) a budeš hodnocen jako RLP.
3) Půjdeš do INT soutěže.
       

Národní soutěž RZP (RZP) & Zlaté sluchátko (ZS) 
National competition – Paramedic Crews & Golden Headset

  Posádka Dispečer ZS Kategorie Země
1. SČK Bratislava-mesto Martin Snopek ST SK
2. ZS Košice – RZP 1
Matej Andraščík
ST SK
3. ZZS Ústeckého kraje
František Němec
ST CZ
4. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola 5. května Kristýna Nováková ST SK
5. Kamarádi Pavla Švecová FS CZ
6. OS ZZS SR Jaroslav Izák ST SK
7. ZZS hlavního města Prahy – RZP Pavla Vaníčková ST CZ
8.
SZU Bratislava & LSE – Life Star Emergency
Jozef Horčičák ST SK
9.
HaZZ Košice
Pavol Leško
ST SK
10. ČČK Olomouc
Nikola Vincibrová
FS CZ
11. ZZS Olomouckého kraje – RZP Miroslav Vysoudil ST CZ
12. ZZS Bratislava
Tatiana Tesáková
ST SK
13. ZZS Kraje Vysočina – RZP Josef Králíček ST CZ
14. ZZS Jihomoravského kraje – RZP Vojtěch Outlý ST CZ
15. TN-RESCUE Jana Hotová ST SK
16. SZU Bratislava & ZZS Bratislava Lucia Viršinská Tvarohová ST SK
17.  ZS Košice – RZP 2
Lukáš Vaško
ST SK
18. VOŠZ Brno Dominika Horká FS CZ
19. Donera Michal Jakubů ST CZ
20. ZZS Jihočeského kraje – RZP Vimperk Milan Pena ST CZ
21. ZZS Jihočeského kraje – RZP Tábor   ST CZ
 
 
 
   

International competition
Physician (PHYS) & Paramedic (PARA) Crews

  Team Type Category Country
1. Austrian Red Cross Graz PHYS FS A
2. Zdravstveni dom Škofja Loka PARA FS SLO
3. ZZS hlavního města Prahy – PARA PARA FS CZ
4. Team SVCA (Windsor – Essex EMS & Nemocnica sv. Michala) PHYS FS CDN & SVK
5. EMS Crete PARA  FS GR
6. EMS Cyprus  PARA  FS CY
7. UPS (UNITED PARAMEDIC SERVICES) PHYS FS GR & H & PL
8.
GLOBAL ASSISTANCE
PHYS FS CZ
9.
EMS St. Gallen
PARA FS CH
10. WSPR i TS Meditrans PARA FS PL
11. Team Canada BC PARA FS CDN
12. LSMU 1 PHYS FS LT
13. LSMU 2 PHYS FS LT
14. LSMU 3 PHYS FS LT
15.  ZD Slovenska Bistrica PARA FS SLO
16. Miramar Fire Rescue Department PARA FS USA
17. KARELL KIIRABI PARA FS EST
18. Paramedic Associations of Turkey PARA FS TR
19. Hungarian National Ambulance Service PHYS FS H
20.
Weinmann Emergency Medical Technology
PHYS FS D & RUS & USA
21.
Grupa Ratownictwa PCK Czechowice-Dziedzice
PHYS FS PL
22. Team London EMS PARA FS GB

Máte dotaz?

Vaše jméno (povinné):

Váš e-mail (povinný):

Váš telefon (povinný):

Vaše zpráva: